See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Plattform för digitala vårdmöten med patienter
Beskrivning: plattform för digitala vårdmöten för säkra digitala vårdmöten med funktioner för video och textkommunikation (chatt) med två eller flera parter.
Intern identifierare: RJL 2024/3183
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72212515 Programvaruutvecklingstjänster för videokonferens
Ytterligare klassificering (cpv): 48500000 Programvara för kommunikation och multimedia, 48510000 Programvara för kommunikation, 72212500 Programvaruutvecklingstjänster för kommunikation och multimedia, 72212510 Programvaruutvecklingstjänster för kommunikation
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000