526746-2025 - Resultat
Sverige – Bygg- och anläggningsarbeten för bostäder – ROT och stambyte med tillhörande arbeten åt Karlskronahem
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Byggentreprenader
2. Förfarande
Förfarande
Titel: ROT och stambyte med tillhörande arbeten åt Karlskronahem
Beskrivning: Entreprenad
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45211100 Bygg- och anläggningsarbeten för bostäder
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Beskrivning: Se upphandlingsdokumenten