Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 39831210 Maskindiskmedel
Ytterligare klassificering (cpv): 50530000 Reparation och underhåll av maskiner
Leveransplats
Del av land (NUTS): Kalmar län (SE213)
Land: Sverige
Värde