2. Förfarande
Förfarande
Titel: Avrop Kock samt Bagare och konditor
Beskrivning: Detta avrop avser platsförlagd yrkesutbildning på heltid till Kock (1400 poäng) samt Bagare och konditor (1400 poäng). För båda utbildningarna tillkommer orienteringskurs om 40 poäng i början av utbildningen. För vidare information om avropet, se avropsdokumenten.
Intern identifierare: UE 23.120-6
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 80530000 Yrkesutbildning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Avropsförfrågan öppet avtalssystem