See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Upphandling av 3D-visualiseringsbyrå m.m
Beskrivning: Upphandling avser tekniska konsulter i form av framtagning av visualiseringsmaterial så som 3D arkitektur, bilder, planritningar, 360 visningar samt andra produktvisualiseringar
Föregående meddelande: 719789-2022
Intern identifierare: EH2022-0175
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71600000 Teknisk provning, analys och konsulttjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: 3D-visualiseringsbyrå