Anbud eller anbudsansökningar ska skickas till ovannämnda adress
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Moduluppställning Skellefteå lasarett Byggnad 111
Referensnummer: UH-2018-388
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 44211100 Mobila byggnader och modulbyggnader
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen avser hyra av moduler anpassade för administrativ verksamhet samt mottagningsverksamhet vid Skellefteå Lasarett. Byggnaden, benämnd By 111, kommer att placeras söder om by 110.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 44211100 Mobila byggnader och modulbyggnader
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen