527237-2017 - ÄndringSverige-Stockholm: Reklammaterial
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Profil- och presentartiklar
Referensnummer: 17FMV6233
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
22462000 Reklammaterial
II.1.4.
Kort beskrivning
Profil- och presentartiklar till Försvarsmakten och FMV.