See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Kompetensutvecklingsinsatser, coachstöd för användarinvolvering och tjänstedesign
Beskrivning: Specialpedagogiska skolmyndigheten SPSM genomför en upphandling av Kompetensutvecklingsinsatser, coachstöd för användarinvolvering och tjänstedesign och inbjuder härmed att inkomma med anbud.
Intern identifierare: 2 STO-2025/351
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79998000 Coachning
Ytterligare klassificering (cpv): 79400000 Företags- och managementrådgivning samt tillhörande tjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000