See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Brandgaspartier, etapp 2
Beskrivning: Entreprenaden består av 27 huvuddelar som omfattas av detaljprojektering och byggnation av brandgaspartier på 34 tunnelbanestationer. Vidare ska stigarledningar detaljprojekteras och byggas eller modifieras.
Föregående meddelande: 123456-2025
Intern identifierare: TN 2024-0883
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande utan föregående meddelande om upphandling
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Ytterligare om kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 45200000 Delar av eller kompletta bygg- och anläggningsarbeten samt väg- och vattenarbeten
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000