Typ av upphandlande myndighet Regionalt eller lokalt organ
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Ny: Förbättring av internvärme
Referensnummer: 22/137
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 51100000 Installation av elektrisk och maskinteknisk utrustning
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen avser förbättring av Sysavs internvärme.
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 45259000 Reparation och underhåll av anläggningar, 45330000 Rörmokeriarbeten, 45331000 Installation av värme, ventilation och luftkonditionering, 51900000 Installation av styr- och reglersystem
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen