2. Förfarande
Förfarande
Titel: Obligatorisk ventilationskontroll (OVK)
Beskrivning: Upphandlingsdokument
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandets viktigaste kännetecken: Upphandlingsdokument
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71000000 Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 71630000 Teknisk besiktning och provning, 71631000 Teknisk besiktning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001