Anbud eller anbudsansökningar ska skickas till ovannämnda adress
För elektronisk kommunikation behövs verktyg och anordningar som inte är allmänt tillgängliga. Obegränsad, fullständig och direkt tillgång till dessa verktyg och anordningar kan kostnadsfritt erhållas via: https://www.kommersannons.se/elite/Account/CreateAccount.aspx
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Parkeringsövervakning
Referensnummer: KS2017/2322
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 63712400 Parkeringstjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Parkeringsövervakning inkl. service och tömning av P-automater enligt förfrågan.
Ingår i förfrågan gör även Kungälvsbostäder.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde Värde exkl. moms: 4 000 000,00 SEK
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 63712400 Parkeringstjänster, 98351100 Bilparkeringstjänster, 98351110 Tjänster utförda av parkeringsvakter
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen