Kort beskrivning
Västra Götalandsregionen (VGR) tillsammans med Film i Väst AB inbjuder er att lämna anbud avseende kvalificerade konsulter med specialistkompetens inom chefs- och grupputveckling. Upphandlingen består av följande anbudsområden:
2. Chefsutveckling på operativ nivå