2. Förfarande
Förfarande
Titel: Avfallskärl
Beskrivning: Upphandling av avfallskärl till Västerviks Miljö & Energi AB.
Intern identifierare: U-051-2025
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 44000000 Konstruktioner och konstruktionsmaterial; konstruktionshjälpmedel (utom elutrustning)
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000