527520-2021 - ÄndringSverige-Karlstad: Granulat, stenflis, stenpulver, bokad sten, grus, krossad sten, stenblandningar, sandblandningar och övrig ballast
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Kubiserad stenflis
Referensnummer: KS-UH/2021:23
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
14212000 Granulat, stenflis, stenpulver, bokad sten, grus, krossad sten, stenblandningar, sandblandningar och övrig ballast
II.1.4.
Kort beskrivning