2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ny skola Harmånger F-6
Beskrivning: En totalentreprenad av en ny skola. Upphandlingen är dokumentbaserad. Utvärderingsmodell framkommer i AF delen.
Intern identifierare: 15753
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45214210 Byggnation av låg- och mellanstadieskola
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Beskrivning: En totalentreprenad av en ny skola.
Intern identifierare: Ny skola Harmånger F-6