527542-2022 - ÄndringSverige-Visby: Programvaruutvecklingstjänster för fastighetsförvaltning
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Fastighetssystem
Referensnummer: 2022-008
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
72212421 Programvaruutvecklingstjänster för fastighetsförvaltning
II.1.4.
Kort beskrivning
Gotlandshem avser upphandla fastighetssystem som tjänst.