Ytterligare upplysningar kan erhållas från ovannämnda adress
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
RFI - Marknadsanalys inför kommande upphandling av e-handels- och fakturahanteringssystem
Referensnummer: 2023-359-05 KS
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 72421000 Programutvecklingstjänster för Internet- eller intranätsklienter
II.1.4.
Kort beskrivning
En Request for information (RFI) innebär skriftliga frågor till leverantörer och branschorganisationer. RFI:n avser en marknadsanalys inför kommande upphandling av e-handels- och fakturahanteringssystem.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 48400000 Programvara för affärstransaktioner och personliga affärer, 72222300 IT-tjänster
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
RFI - MARKNADSANALYS INFÖR KOMMANDE UPPHANDLING AV E-HANDELS- OCH FAKTURAHANTERINGSSYSTEM