527558-2019 - ÄndringSverige-Stockholm: Hörapparater
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Tillverkning och service av öroninsatser
Referensnummer: SLSO 19-147
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
33185000 Hörapparater
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen gäller tillverkning och service av öroninsatser till Stockholms läns sjukvårdsområde.