527673-2020 - ResultatSverige-JÖNKÖPING: Radioproduktion
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Podcastproducent - reporter
Referensnummer: 3.2.11-09097-2020
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
92211000 Radioproduktion
II.1.4.
Kort beskrivning
Jordbruksverket bjuder in till att lämna anbud avseende podcastproducent/reporter åt Jordbruksverket, Landsbyggsnätverket och Distriktsveterinärerna.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
77100000 Jordbrukstjänster, 92210000 Radiotjänster, 92300000 Underhållningstjänster, 92312200 Tjänster tillhandahållna av författare, kompositörer, skulptörer, underhållare och andra enskilda artister, 92370000 Ljudteknikertjänster
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen