527800-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Reparation och underhåll – Fastighetsunderhåll Plåtslageri 2024
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelFastighetsunderhåll Plåtslageri 2024
BeskrivningUpphandling av ramavtal för Plåtslageri för Trollhättans Stas samt avropande myndigheter listade i upphandlingsdokumenten.
Intern identifierare2024/609
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 50000000 Reparation och underhåll
Ytterligare klassificering (cpv): 45000000 Anläggningsarbete, 45261310 Plåtslageri
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000