527886-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Banktjänster – Swishinlösen med Swish handel för online-biljettförsäljning
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem - Meddelande om ändring
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelSwishinlösen med Swish handel för online-biljettförsäljning
BeskrivningUpphandlingen omfattar en tjänst för swish-inlösen med Swish handel för betalning av biljetter och återköp i Mälardalstrafiks biljett- och försäljningslösning för mobilapplikation och webb.
Intern identifierare151-2024
Typ av förfarandeFörhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 66110000 Banktjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000