527989-2023 - ResultatSverige-Karlstad: Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Ramavtal projektledare och riskanalysledare MDR och medicinska gaser
Referensnummer: RS/231503
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
71000000 Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Region Värmland har för avsikt att upphandla Ramavtal projektledare och riskanalysledare MDR och medicinska gaser enligt upphandlingsdokumenten.
Anbud som inte uppfyller samtliga obligatoriska krav kommer att förkastas.
Vi emotser ert anbud med intresse.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: ja
II.2.
Beskrivning
II.2.1.
Projektledare
Del nr: 1
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
71000000 Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster, 71300000 Ingenjörstjänster
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Riskanalysledare medicinska gaser
Del nr: 2