2. Förfarande
Förfarande
Titel: Byggledningsorganisation Örlogshamn, Göteborg
Beskrivning: Uppdraget omfattar att agera som en Byggledningsorganisation åt FORTV:s projektledare (PL) för i första hand rubricerat investeringsprojekt inom Göteborgs kommun men kan även omfatta underhållsprojekt i området.
Intern identifierare: 285/2026
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71310000 Byggtekniska konsulttjänster och byggnadstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000