528086-2020 - Ändring av kontrakt och ramavtalSverige-Uppsala: Installation (utom programvara)
Ändringsmeddelande
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/23/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Ramavtal för Automation
Referensnummer: 2017-0638
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
51000000 Installation (utom programvara)
II.2.
Beskrivning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen vid tiden för kontraktets ingående
Upphandlingen avser ramavtal för tjänster inom processautomation
I vattenförsörjningssektorn.