See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Insamling av textiler och återbruk
Beskrivning: Stenungsunds kommun och Kungälvs kommun avser att upphandla ett ramavtal för insamling av textiler och återbruk från kommunernas verksamheter, men även från invånare (mobil ÅVC, ÅVC).
Intern identifierare: 2024-131
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90511300 Insamling av avfall
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Upphandling av XXXXXX (1)