528110-2020 - ResultatSverige-Spånga: Fritidsledning för barn
Sociala tjänster och andra särskilda tjänster – offentliga kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Driftentreprenad Fritidsgårdar i Spånga-Tensta
Referensnummer: ST 2020/218
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
92331210 Fritidsledning för barn
II.1.4.
Kort beskrivning
Vi inbjuder till anbudsgivning gällande drift av fritidsgårdar i Spånga-Tensta.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
98350000 Kultur- och fritidstjänster
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen