528167-2017 - ÄndringSverige-Stockholm: Konsulttjänster med avseende på lika möjligheter
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Framework agreement Gender equality
Referensnummer: 17/001070
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
98200000 Konsulttjänster med avseende på lika möjligheter
II.1.4.
Kort beskrivning