528301-2021 - ResultatSverige-Karlshamn: Personalförmedling
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Bemanning socialsekreterare
Referensnummer: 2021/951
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
79610000 Personalförmedling
II.1.4.
Kort beskrivning
Karlshamns kommun upphandlar bemanningstjänst för socialsekreterare inom Vuxenenheten,  Barn och familjeverksamhet, Försörjningsenheten samt 1.e Socialsekreterare.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: ja
II.2.
Beskrivning
II.2.1.
Vuxenenheten
Del nr: 1
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
79610000 Personalförmedling, 79624000 Förmedling av vårdpersonal
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Barn och familjeverksamhet
Del nr: 2
Försörningsenheten
Del nr: 3
1:e Socialsekreterare
Del nr: 4