52845-2020 - PlaneringSverige-Stockholm: Presenter och priser
Förhandsmeddelande
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Heraldiska Produkter
Referensnummer: FM2019-7200
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
18530000 Presenter och priser
II.1.4.
Kort beskrivning
Försvarsmakten har behov av medaljer, plaketter, jetonger, vapensköldar och andra heraldiska vapen.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
18530000 Presenter och priser, 22000000 Trycksaker och tillhörande produkter
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen