See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Mindre löpande markarbeten
Beskrivning: Mindre löpande markarbeten
Intern identifierare: 24-1040-1911-1010-142
Typ av förfarande: Annat förfarande i flera steg
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45000000 Anläggningsarbete
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000