Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 60172000 Uthyrning av bussar och långfärdsbussar med förare
Ytterligare klassificering (cpv): 60100000 Vägtransporter, 60130000 Passagerartransport på väg för särskilda ändamål, 60170000 Uthyrning av fordon för personbefordran med förare
Leveransplats
Land: Sverige
Var som helst i det aktuella landet
Värde