528937-2018 - ÄndringSverige-Stockholm: Städning av byggnader
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/25/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Städtjänster för Stockholm Arlanda airport samt Stockholm Bromma Airport
Referensnummer: SDA 2018-00927
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
90911200 Städning av byggnader
II.1.4.
Kort beskrivning
Städning av Stockholm Arlanda Airport terminal 2, 3 och 4 samt kringbyggnader
Städning samt fönsterputs av Stockholm Bromma airport