2. Förfarande
Förfarande
Titel: Automation
Beskrivning: RISE is procuring a solution for automation of a high-throughput microbial centre comprising several types of equipment of different brands.
Intern identifierare: 24/63
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 73110000 Forskning
Ytterligare klassificering (cpv): 73000000 FoU-tjänster samt tillhörande konsulttjänster, 73100000 Forskning och experimentell utveckling, 73111000 Forskningslaboratorietjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000