2. Förfarande
Förfarande
Titel: Förmånscyklar 2025
Beskrivning: Upphandlingen utgör en tjänstekoncessionsupphandling där Tjänsten avser ett helhetsansvar för Tjänstekoncessionsinnehavaren omfattande bland annat information, administration, leverans och service av förmånscyklar till anställda i Region Stockholm mot bruttolöneavdrag. Region Stockholm avser teckna avtal med en (1) Tjänstekoncessionsinnehavare.
Intern identifierare: RS 2025-0635
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 92000000 Fritids-, kultur- och sporttjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 34430000 Cyklar, 34432000 Delar och tillbehör till cyklar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Beviskrav
Beskrivning: Frivilligt att skriva eller ladda upp bevis för att visa att kravet är uppfyllt
Intern identifierare: 1648013
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Krav på inlämning uppgifter
Beskrivning: Vid krav på inlämning uppgifter gäller att det går att skriva in text direkt i formuläret eller bifoga fil. Om inget annat anges ska uppgiften lämnas in vid anbudsgivning.
Intern identifierare: 1648014