2. Förfarande
Förfarande
Titel: Reparation av vitvaror
Beskrivning: Ramavtalet omfattar service, felsökning och reparation av vitvaror i lägenheter, tvättstugor och lokaler. Reparation av både normala och akuta arbeten, ska innefatta: Tillhandahållande och utbyte av reservdelar Funktionstest efter slutförd reparation Städning av arbetsplatsen Bortforsling och hantering av överblivet material
Intern identifierare: 2025-00161
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 50000000 Reparation och underhåll
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000