529241-2023 - ResultatSverige-Kristianstad: Delar och tillbehör till hörapparater
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Hörseltekniska Hjälpmedel
Referensnummer: 2023-O000570
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
33185100 Delar och tillbehör till hörapparater
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling som avser hörseltekniska hjälpmedel.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen