See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Digitala nyckelskåp
Beskrivning: Detta ramavtal omfattar ett helhetsuppdrag där nyckelskåp med tillhörande utrustning, system/programvara för administration av användare och nycklar, installation, driftsättning, utbildning och serviceavtal ska ingå.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 44421000 Armerade eller förstärkta kassaskåp och dörrar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:79097:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 44421300 Kassaskåp, 48900000 Diverse programvara och datorsystem