2. Förfarande
Förfarande
Titel: Nanoparticle equipment for advanced characterisation of nanoparticle size and fluorescence
Beskrivning: Nanoparticle equipment for advanced characterisation of nanoparticle size and fluorescence
Intern identifierare: HS-2025-0449
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 38000000 Laboratorieutrustning, optisk utrustning och precisionsutrustning (exkl. glas)
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: General requirements
Beskrivning: The aim of the purchase is to acquire Nanoparticle equipment for advanced characterisation of nanoparticle size and fluorescence.
Intern identifierare: 1631583
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Main part
Intern identifierare: 1631584