529403-2021 - KonkurrensutsättningSverige-Jönköping: Förädlat papper och kartong
Meddelande om upphandling
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Kontorspapper
Referensnummer: RJL 2021/1718
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
30197600 Förädlat papper och kartong
II.1.4.
Kort beskrivning
Köp av kontorspapper på pall.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
30197620 Skrivpapper, 30197640 Självkopierande eller övrigt kopieringspapper, 30197643 Kopieringspapper
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen