See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Jord och Bark 2024
Beskrivning: Upphandlingen avser Trollhättans Stads samlade behov av jord och bark.
Intern identifierare: 2024/00408
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Förfarandets viktigaste kännetecken: SE FFU
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 03100000 Jordbruks- och trädgårdsprodukter
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Obligatoriska krav
Beskrivning: SE FFU
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Informationsfrågor
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Avtalsområde Anläggningsjord
Del (anbudsområde): LOT-0004
Titel: Avtalsområde Odlingssubstrat
Beskrivning: se ffu