Beskrivning av upphandlingen
Upphandlingen avser köp av kaffebröd, frallor, smörgåstårtor och konditorivaror m.m
Ekonomisk kapacitet
2. F-skatt Leverantören ska senast vid avtalsstart vara registrerad för F-skatt. Den upphandlande myndigheten kontrollerar detta.