529890-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Finansiell rådgivning, hantering av finansiella transaktioner och clearinghouse-tjänster – Revision - Hudiksvalls kommun
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelRevision - Hudiksvalls kommun
BeskrivningHudiksvalls kommun upphandlar revision för verksamhetsåren 2025-2028.
Intern identifierare14708
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 66170000 Finansiell rådgivning, hantering av finansiella transaktioner och clearinghouse-tjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 79200000 Redovisning, revision och skattemässiga tjänster, 79212000 Revision
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareRevision - Hudiksvalls kommun