Anbud eller anbudsansökningar ska skickas till ovannämnda adress
För elektronisk kommunikation behövs verktyg och anordningar som inte är allmänt tillgängliga. Obegränsad, fullständig och direkt tillgång till dessa verktyg och anordningar kan kostnadsfritt erhållas via: https://www.kommersannons.se/elite/Account/CreateAccount.aspx
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Verksamhetssystem för avfallshantering
Referensnummer: 2020/347
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 48451000 Programvara för affärsresursplanering
II.1.4.
Kort beskrivning
SRV upphandlar ett nytt verksamhetssystem som ska stödja och effektivisera avfallshanteringen.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde Värde exkl. moms: 2 500 000,00 SEK
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 35710000 Ledning, styrning, kommunikation och IT-system (C4), 48451000 Programvara för affärsresursplanering, 90510000 Avfallshantering
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen