2. Förfarande
Förfarande
Titel: Kommunikationsbyråtjänster 2024
Beskrivning: Sedvanliga kommunikationsbyråtjänster
Intern identifierare: KS/2024:00477
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79340000 Reklam och marknadsföring
Ytterligare klassificering (cpv): 79413000 Konsulttjänster för marknadsföring, 79822500 Grafisk formgivning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Beskrivning: Upphandlingen avser sedvanliga kommunikationsbyråtjänster för Botkyrka kommun.
Intern identifierare: Kommunikationsbyråtjänster 2024