Typ av upphandlande myndighet Statligt organ eller förbundsorgan
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Friskvårdsbidrag
Referensnummer: FK 2022/008160
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 72222300 IT-tjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Leverans av friskvårdsportal och tjänster för administration av Försäkringskassans friskvårdsbidrag.
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 72222300 IT-tjänster, 72400000 Internettjänster
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen