530019-2022 - ResultatSverige-Stockholm: Smedtjänster
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Smidesarbeten
Referensnummer: 2021/109
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
71550000 Smedtjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Denna upphandling avser Smidesarbeten och där tillhörande tjänster.
Uppdrag kommer att avropas från Entreprenören (E) då Beställaren (B) har behov och någon viss volym kan inte garanteras.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
44316500 Smide, 50000000 Reparation och underhåll, 71550000 Smedtjänster
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen