530052-2021 - ResultatSverige-Stockholm: Digital överföringsutrustning
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Scoreboard till Eriksdalsbadet
Referensnummer: 3.3.1/2021/1332
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
32270000 Digital överföringsutrustning
II.1.4.
Kort beskrivning
Anbud önskas på en scoreboard till Eriksdalsbadet enligt upphandlingsdokumentet med samtliga bilagor
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
32260000 Utrustning för dataöverföring, 32270000 Digital överföringsutrustning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen