530276-2021 - ÄndringSverige-Halmstad: EKG
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Arbets-EKG
Referensnummer: DNRGS200109
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
33121500 EKG
II.1.4.
Kort beskrivning
På Hallands Sjukhus finns behov av att investera i nya Arbets-EKG apparater.