530285-2021 - ÄndringSverige-Växjö: Mejeriprodukter
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Mejerivaror
Referensnummer: 21RGK1372
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
15500000 Mejeriprodukter
II.1.4.
Kort beskrivning
Mejerivaror till Region Kronoberg.